ZAPRASZAMY
DO SIEBIE

Nasza podstawowa zasada to dyskrecja oraz efektywność. Działamy w buzz marketingu (marketingu szeptanym) poprawiamy oceny produktów, dodajemy komentarze do usług oraz tworzymy teksty.

Od 3 lat działamy w marketingu szeptanym z sukcesem realizując wiele pozytywnych kampanii dla naszych klientów. Co ważne, zajmujemy się głównie marketingiem szeptanym! Ktoś kto realizuje SEO, pozycjonowanie, kampanie reklamowe nie może być we wszystkim dobry 🙂 Na wszystkie nasze usługi wystawiamy faktury VAT, nie musisz więc podpisywać z nami żadnej umowy ramowej, umowy o dzieło czy innej formy zobowiązania. W swojej pracy kładziemy nacisk na jakość nie ilość. Nie proponujemy niesprawdzonych kont z generatora tylko realnych użytkowników korzystających na co dzień ze swoich kont pocztowych. Przez kilka lat, udało nam się opracować sprawny i dobrze działający zespół.

W swojej pracy, zarówno przy wystawianiu opinii, przy realizacji komentarzy czy innej formie buzz marketingu – kierujemy się dyskrecją. Nie prezentujemy swoich dokonań na łamach strony, nie prowadzimy publicznego konta FB czy innych profili w mediach społecznościowych. Jeżeli decydujesz się na współpracę, wszystko zostaje między nami. Gwarantujemy również możliwość zwrotu poniesionych kosztów w przypadku nie skuteczności naszych działań, chcemy byś czuł się u nas

Co ważne, nigdy – ale to NIGDY nie wystawiamy negatywnych opinii. Naszym zadaniem jest poprawnie ogólnej oceny a nie jej zepsucie. Działamy zgodnie z zasadami moralnymi, w swojej pracy kierujemy się klarownością działań. Ustawiamy się na podobnej pozycji, co firmy pozycjonujące – poprawiamy pozytywny odbiór twojej firmy, produktu lub usługi. Dzięki nam – twój produkt stanie się bardziej rozpoznawalny.

Jak wygląda zakup naszych usług?

Płatności obsługuje dla nas PayPal. Należy udać się na stronę: nasze oferta, wybrać interesując pakiet i dokonać płatności. Po opłaceniu w przeciągu maksymalnie 24 godzin skontaktuję się z Państwem nasz pracownik celem ustalenia szczegółów. Przez cały ten czas Państwa płatność jest zabezpieczana przez PayPal. Możemy wystawić również fakturę pro-forma, prosimy wówczas o kontakt z naszym konsultantem (ikonka w prawym dolnym rogu lub poprzez dział kontakt) – jesteśmy dla Państwa dyspozycji codziennie (od 8:00 do 22:00)

Następnie zgodnie z wybranym pakietem realizujemy nasze zadanie, na koniec wystawiamy Państwu fakturę jako dowód dokonanej transakcji. Szacunkowy czas realizacji zamówienia podajemy przy wybranych pakietach, jednak nie powinien on przekroczyć 7 dni (maksymalnie 14 dni).

 

Zespół iLikeU.pl