TEKSTY
na zamówienie

Jeżeli pisanie tekstów dopasowanych do SEO nie jest twoim ulubionym zajęciem, możesz przekazać takie zamówienie do firm zewnętrznych jak My. Z całą przyjemnością stworzymy dla Ciebie interesujące recenzje, opisy oraz ogłoszenia.

Pisanie i redagowanie tekstów zgodnie z zasadami SEO (pozycjonowanie) może być męczące. Wplatanie słów kluczowych w zdania tak, by nie były ponawiane zbyt często gwarantuje raczej nieskładne zdania pełne stylistycznych błędów. W takim wypadku radzimy zdać się na firmy zewnętrzne, które dzięki swojemu doświadczenia tworzą teksty na zamówienie w kilku wersjach oraz wraz z klientem wybierają najlepsze z nich. Wszystko to jest realizowane w szybki sposób wraz z podsumowaniem założeń oraz użytych zzs.

Następny razem, gdy zostaniesz poproszony o stworzenie interesujących treści na zamówienie, skorzystaj z naszej oferty. Na próbę stworzymy tekst, który możesz bez przeszkód później edytować i dostosowywać do swoich potrzeb. Wielce prawdopodobne jest jednak, że wszystko zostawisz tak jak zredagował to nasz zespół, gdyż w większości nasze teksty lądują bezpośrednio na stronach internetowych bez większych edycji.

zespół iLikeU.pl